2020-02-26 09:10:43• hírek • Szatmár.ro

Sikerült legyőzni a Sepsit!

Izgalmas kosárlabdamérkőzést láthattak, akik kilátogattak kedden 18 órától az Ady Endre utcai Both Katalin Sportterembe.

A Szatmárnémeti VSK ugyanis az örök riválist, a nagyon gyakran verhetetlennek tűnő Sepsi SIC csapatát fogadta a bajnokság fordulójában. S bár sokan tartottak ettől az összecsapástól, a szatmáriak nagyon jól helytálltak, olyannyira, hogy meg is nyerték a találkozót! Szinte végig vezettek az első két játékrészben, volt, hogy 11 ponttal is az ellenfél előtt jártak... A második játékrész már sokkal izgalmasabb volt, de így is összejött a győzelem!

Az első negyedet 25:18-ra nyerték a házigazdák, a második a Sepsié volt, 12:17 lett az eredmény. Ezt követték a szoros negyedek: a harmadikat és a negyediket is a VSK nyerte 18:17, illetve 14:13-ra. Így alakult ki a 69:65-ös végeredmény.

A szatmári csapat legjobbja Bernice Mosby lett, 17 ponttal.